RU | UA
   /   

Чоловічі плавки

 
18

Чоловічі пляжні плавки

 

 

Розслаблюючий літній відпочинок багато хто пов'язує з поїздкою на море або океан. Щоб зняти нервову напругу, досить тільки купити квиток на літак і відправитися до бірюзових вод теплого океану. Або поїхати просто позасмагати на річку або поплескати в басейні.

 

 

У всіх цих та інших випадках потрібне так зване екіпірування - одяг, в якому було б комфортно шкірі і зручно самій людині приймати сонячні і повітряні ванни, а також плавати в солоній або хлорованій воді.

 

 

Плавки для чоловіків: особливості вибору

 

 

Чоловіча частина населення так само, як і жінки, потребує якісного одягу для пляжу або басейну. Чоловічі плавки, що розробляються сучасними модельєрами, також передбачають безліч фасонів і модельних варіацій.

 

 

Якого ж типу плавки найбільш популярні серед чоловіків? Пропонуємо вам короткий огляд найбільш популярних пляжних плавок.

 

 

1.    Укорочені плавки.

Носити їх з упевненістю можна тим, хто багато часу проводить в спортзалі і при цьому не соромиться уважних поглядів жінок. Іншими словами, якщо вам є що показати - сміливо купуйте цю модель.

 

 

2.    Еластичні боксери.


Більш щадний по екстремальності варіант в порівнянні з попередньою моделлю. Однак в таких пляжних трусах також не варто особливо розслаблятися, оскільки вони теж вимагають наявності красивого м'язистого тіла.

 

 

3.    Короткі шорти.


Їх довжина - приблизно до середини стегна, і вони повинні мати кишені на блискавці і ідеальну посадку по фігурі.

 

 

4.    Борд-шорти.


Як правило, виконані з квітчастій м'якої тканини, вони дозволяють вільно грати в м'яч на піску або допоможуть приховати пару зайвих кілограмів, що відклалися на животі.

 

 

5.    Подовжені шорти.


Виконані переважно з однотонного матеріалу, можуть виконати роль плавок для купання у водоймі, а також одягу для походів в рибний ресторан.

 

 

6.    Звичайні пляжні плавки на гумці.


Їх довжина - не нижче середини лінії стегна, і в них можна нескінченно плескатися у воді, не піклуючись про те, що вони вицвітуть або деформуються. Такі вироби, як правило, приємні на дотик, швидко сохнуть і мають яскравими кольорами з воістину божевільними принтами.
Якщо ви вирішили вибрати для себе обтягуючу модель, то потрібно бути готовим до того, що в воді плавки неодмінно розтягнуться. Це означає, що шукати потрібно більш тісний розмір виробу. Для басейну ідеально підійдуть класичні бріфи потрібного розміру з тканини, що не реагує на вміст хлору у воді.

м.Полтава, вул.Ветеринарна, 22