RU | UA
   /   

Дитячі купальники

19

Дитячі купальники і плавки: для басейну, для купання, пляжні

 

 

У наш час дитячі купальники пропонуються у досить великому асортименті, тому особливих труднощів з вибором не повинно виникати ні у кого. Для дівчаток є безліч купальних костюмів, виконаних в цілісному і роздільному варіантах. Хлопчики теж можуть вибрати для себе плавки для пляжу або занять в басейні.

 

 

У чому особливість вибору дитячого одягу для плавання?

 

 

Дитячі плавки та купальники для басейну і купання мають деякі відмінності. Перш за все, якщо говорити про дівчаток, то злиті купальники, спеціально розроблені для них, поділяються на:

 

•    пляжні – надзвичайно яскраві, з оригінальним оформленням, доповнені декоративними рядками, стрічками, застібками, бантиками та інше;


•    спортивні – суворіші в оформленні, які передбачають виготовлення зі спеціальної тканини, яка має підвищену опірність до хлору.

 

 

Крім того, вибираючи пляжні дитячі купальники суцільного типу, необхідно звернути увагу на відкритість спинки. Якщо для басейну підійде більш закритий, «глухий» варіант, то для пляжу бажано купувати більш відкритий.

 

 

Роздільні купальні костюми краще вибирати для дівчаток підлітків, які в усьому намагаються наслідувати зрілих дам. Саме тому такі моделі по стилістиці повторюють «дорослі» вироби і можуть бути представлені у вигляді класичних бікіні, танкіні або монокіні.

 

 

Дитячі плавки: які бувають

 

 

Плавки для плавання і прийняття сонячних ванн можуть пропонуватися для дівчаток і для хлопчиків. У першому випадку вони можуть доповнювати пляжний гардероб маленької модниці з тим, щоб вона могла самостійно комбінувати їх з верхньою частиною купальника.

 

 

Хлопчачі плавки призначені для відвідування басейну, ігор на пляжі, а також плавання у водоймі. При їх виборі слід враховувати наступні параметри:

 

•    вони не повинні бути тісними;


•    пояс обов'язково містить, крім вбудованої гумки, ще й фіксуючий шнур;


•    задня частина повинна добре закривати сідниці, без непередбаченого сповзання в самий невідповідний момент;


•    обов'язкова присутність широкої ластовиці.

 

 

Пляжні дитячі плавки і купальники, як правило, виконуються з міцних і вологовідбивних матеріалів надзвичайно яскравого забарвлення. Більшість дітей дуже любить барвисті принти, тому для дівчаток буде актуальна квіткова тематика, зображення принцес, звіряток, різних мультяшних героїв. Хлопчаки воліють малюнки з восьминогами, піратами, морськими зірками, машинками і танками та інші подібні теми.

м.Полтава, вул.Коряка, 3