RU | UA
   /   

Дитячі купальники

19

Плавки для хлопчиків

 

 

Хлопчикам, так само, як і дівчаткам, вкрай необхідно мати одяг для пляжного відпочинку. Для того, щоб отримати можливість загоряти, купатися, грати з друзями з максимальним комфортом, їм потрібно підібрати спеціальні плавки, виготовлені з якісних матеріалів. Потрібно відзначити, що звичайні трусики для таких випадків не підходять, так як вони не розраховані на тривалий контакт з солоною або хлорованою водою і сонячними променями.

 

 

Різновиди дитячих плавок для хлопчиків

 

 

Правильний вибір дитячої пляжного одягу відіграє велику роль для здоров'я дитини. Перш за все, плавки для хлопчиків повинні ідеально підходити їм за розміром. Вироби, що занадто щільно сидять, можуть передавлювати ніжну шкіру, а надто широкі натиратимуть її. Крім того, при активних іграх дитина ризикує «втратити» свій одяг.

 

 

Для плавання існує кілька типів дитячих плавок:

 

 

•    Класичні -  найпоширеніша модель.

 

 

Вони нагадують звичайні трусики для хлопчиків, які щільно прилягають до тіла. Забарвлення таких виробів може бути яким завгодно.

 

 

•    Шортики – передбачають вільне прилягання і максимальний комфорт для дитини.

 

 

Довжина шортиків може бути різною - часом вони доходять і до середини стегна. Як фіксуючий елемент в них часто використовується спеціальний шнур в поясі, що доповнює вбудовану резинку.

 

 

•    Бермуди – довгі і дуже вільні шорти з дихаючого матеріалу.

 

 

Бермуди часто використовуються не тільки як пляжний аксесуар, але і як повсякденний одяг, особливо в надзвичайно спекотне літо. Вони обов'язково містять кишені і відмінно підходять хлопчикам із зайвою вагою. Усередині виробу є спеціальна сітчаста вставка, що перешкоджає прилипанню мокрої тканини до ніг.

 

 

•    Спортивні – спеціальні професійні костюми, призначені для тренувань і змагань з плавання.

 

 

На них практично не впливає солона і хлорована вода, а сама тканина якісно затримує сонячний ультрафіолет.

 

 

Варто відзначити, що плавки для хлопчиків відрізняються не тільки різноманітністю фасонів, але і характеризуються яскравим забарвленням. Хлопчики, як правило, віддають перевагу моделям з зображенням улюблених мультяшних героїв - Спайдермена, піратів, Губки Боба, різних тваринок, машинок, інше. Спортивні моделі зазвичай бувають однотонних, більш стриманих кольорів, і при цьому не містять нічого зайвого.

м.Полтава, вул.Коряка, 3